Våra mäklare

Vi ser till att säljare och köpare finner varandra över hela landet. Tack vare våra lokala kontor har vi ett stort nätverk av kompetenser och investerare i våra sex regioner:

Norr Mellersta Stockholm
Öst Väst Syd
Huvudkontoret Samarbetspartners  
     

Region Norr

Region Norr omfattar Norra Norrland, Västernorrland, Jämtland och Härjedalen.

Regionkontor: Tjärhovsgatan 12a | 931 32 Skellefteå
Box 510 | Storgatan 20A | 851 07 Sundsvall

Företagsmäklare

Katarina Bogardi
Affärsstöd

Mob. 070-609 10 33
katarina.bogardi@swedbankff.se

Region Mellersta

Region Mellersta omfattar Dalarna, Gävleborg, Uppland och Västmanland.

Regionkontor:
Stora gatan 42 | 722 12 Västerås | Fax: 021-15 13 36

Företagsmäklare

Elisabeth Hellqvist
Affärsstöd
Tel. 021-15 13 30
Mob. 070-444 13 33
elisabeth.hellqvist@swedbankff.se

Region Stockholm

Region Stockholm omfattar hela Storstockholm.

Regionkontor företagsmäklare:
Wallingatan 33 | 111 24 Stockholm | stockholm@swedbankff.se | Hitta hit - karta

Regionkontor fastighetsmäklare:
Wallingatan 33 | 111 24 Stockholm |telefon: 08-450 15 30

Fastighetsmäklare

Företagsmäklare

Christian Jacobi
Affärsstöd

Mob. 070-246 72 74
christian.jacobi@swedbankff.se

Region Öst

Region Öst omfattar Södermanland län, Östergötland län, Örebro län, Jönköping län och Kalmar län.

Regionkontor företagsmäklare:
Snickaregatan 20 | 582 26 Linköping | 013-465 55 70

Regionkontor fastighetsmäklare:
Box 375 | Drottninggatan 18-20 | 701 47 Örebro

Fastighetsmäklare

Fredrik Molin
Tel. 019-21 70 02
Mob. 070-349 59 30
fredrik.molin@swedbankkf.se

David Lundekvam
Tel. 019-21 70 02
Mob. 070-349 59 22
david.lundekvam@swedbankkf.se

Bertil Haglund
Tel. 019-21 70 00
Mob. 070-788 55 77
bertil.haglund@swedbankkf.se

Företagsmäklare

Region Väst

Region Väst omfattar Värmland och Västra Götaland inklusive Storgöteborg.

Regionkontor företagsmäklare:
Östra Hamngatan 37 | 411 10 Göteborg

Regionkontor fastighetsmäklare:
Östra Hamngatan 37 | 411 10 Göteborg | goteborg@swedbankkf.se |031-761 23 40  

Fastighetsmäklare

Ulf Theodorsson
Tel. 031-761 23 46
Mob. 070-848 12 15
ulf.theodorsson@swedbankkf.se

Urban Kullbo
Tel. 031-761 23 41
Mob. 070-712 44 59
urban.kullbo@swedbankkf.se

Michael Johansson
Tel. 031-761 23 43
Mob. 070-743 44 50
michael.johansson@swedbankkf.se

Andreas Hasselström
Tel. 031-761 23 49
Mob. 070-721 05 09
andreas.hasselstrom@swedbankkf.se

Mikael Nyberg
Tel. 031-761 23 44
Mob. 073-656 23 06
mikael.nyberg@swedbankkf.se

Per-Anders Nauclér
Tel. 031-761 23 42
Mob. 070-420 29 83
per-anders.naucler@swedbankkf.se

Christer Olausson
Tel. 031-761 23 48
Mob. 070-845 14 25
christer.olausson@swedbankkf.se

Anna Salqvist
Affärsstöd
Tel. 031-761 23 47
Mob. 070-848 12 13
anna.salqvist@swedbankkf.se

Företagsmäklare

Håkan Rydin
Tel. 031-88 04 70
Mob. 073-443 40 99
hakan.rydin@swedbankff.se

Mäklarens objekt
Katarina Bogardi
Affärsstöd

Mob. 070-609 10 33
katarina.bogardi@swedbankff.se

Region Syd

Region Syd omfattar södra Småland, Skåne, Blekinge och Halmstad.

Regionkontor företagsmäklare:
Stadt Hamburgsgatan 2 | 205 60 Malmö
Storgatan 20 | 352 31 Växjö

Regionkontor fastighetsmäklare: 
Östra Tullgatan 6 | 211 28 Malmö

Fastighetsmäklare

Företagsmäklare

Anneli Bergh
Affärsstöd

Mob. 076-166 22 01
anneli.bergh@swedbankff.se

Samarbetspartners

Lokaluthyrare:
Göteborgs Lokallots | Östra Hamngatan 37 | 411 10 Göteborg | 031-24 23 00 | info@lokallots.se

Fastighetsmäklare

Sven Fraenkel
Göteborgs Lokallots

Mob. 0709-24 23 00
sven@lokallots.se

Mona Stjernström
Göteborgs Lokallots

Mob. 0709-24 23 07
mona@lokallots.se

Mikael Karlsson
Göteborgs Lokallots

Mob. 0709-24 23 02
mikael@lokallots.se

Huvudkontoret

Swedbank Företagsförmedling | info@swedbankff.se
Östra Hamngatan 37 | 411 10 Göteborg
Wallingatan 33 | 111 24 Stockholm | Hitta hit

Thor Bergenholtz
Verksamhetsansvarig
Tel. 031-739 01 83
Mob. 070-364 14 10
thor.bergenholtz@swedbankff.se

Lina Falkner
Projekt marknad/affärsutveckling

Mob. 076-185 34 23
lina.falkner@swedbankff.se

Christian Jacobi
Affärsstöd

Mob. 070-246 72 74
christian.jacobi@swedbankff.se

Katarina Bogardi
Affärsstöd

Mob. 070-609 10 33
katarina.bogardi@swedbankff.se